Prezantuesja Hap Këmbët, Ja Si Habitet Robert Berisha

I ftuar në “Glamur Zone” Robert Berisha ka folur pa filtra për jetën e tij private. Ai tregoi arsyen pse vazhdon të jetojë ende me Nora Istrefin,

pse nuk po divorcohet nga ajo dhe si qëndron e vërteta e lidhjes së tij më modelen simpatike që jeton në Amerikë, ku thuhej se kishin nisur një romancë së bashku.

Por në fund të intervistës prezantuesja e “Glamour Zone” Ester Bylyku, ka hapur për një moment këmbët dhe kjo gjë duket që nuk i ka ikur Robert Berishës

Shikojeni videon në minutën 25-27./Albanienshow