Pamje/ Momenti kur shfaqet nje engjull i vertete teksa po njerezit po faleshin, nje mrekulli e Allahut

Momenti kur shfaqet nje engjull i vertete teksa po njerezit po faleshin, nje mrekulli e Allahut/ VIDEO

Ngjarja ka ndodhur ne Kaba, gjate procesit te faljes mendohet se nje engjull eshte shfaqur mes njerezve te cilet po faleshin.

Kamerat e sigurise kane kapur momentin e vecante. Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!.