KURIOZITETE

Kurizotete

Video/ Heq disa tjegulla nga çatia dhe zbulon…

Një burrë kishte vendosur të ndërronte tjegullat e çatisë së shtëpisë. Me një çekiç në dorë ai lëviz disa nga tjegullat por zbulon diçka të pa imagjinueshme… Brenda tyre strehoheshin mijëra zogj të vegjël. Burri […]

SHOWBIZ

SHËNDETËSI

SHNETA

Antibiotiku natyral me qepë dhe mjaltë

Ushqimi mund të jetë një ilaç i fortë dhe shërues për njeriun. Kombinimi i qepës me mjaltin mund të tingëllojë i pazakontë, por në të vërtetë është një kurë e mirë dhe krejt natyrale kundër […]